Prázdninový provoz mateřských škol obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

5.4. 2018 | Autor: Kolektiv MŠ

Provoz mateřských škol v městském obvodu Moravská Ostrava a Přívoz je rozložen tak, aby bylo možno po zbývající dny prázdnin umístit děti, které z vážných důvodů nemohou trávit prázdniny ve své rodině, do náhradní mateřské školy.

Pro tyto účely si vyzvedněte ve své kmenové třídě, žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání pro prázdninový provoz. Tu, prosím, čitelně vyplňte. Následně vám na její zadní stranu okopírujeme potvrzení lékaře a opatříme ji razítkem naší školy. Poté bude přihláška připravena pro zápis na prázdninový provoz. Budete-li hlásit své dítě do více mateřských škol v obvodu, žádost si následně nakopírujte podle potřeby, je nezbytné mít přichystánu žádost o přijetí pro každou z nich samostatně.

Zápis pro prázdninový provoz proběhne ve středu 10. 5. 2018 v době a místě provozu jednotlivých mateřských škol. Úhrada úplaty za předškolní vzdělávání a stravného pro prázdninový provoz bude realizována v den zápisu.

Harmonogram prázdninového provozu jednotlivých MŠ naleznete po otevření souboru PDF viz. níže.

soubor.pdf

PředchozíDalší