Nadstandartní aktivity
V naší mateřské škole je pro děti připravena celá řada nadstandartních aktivit, které napomáhají ke komplexnímu rozvoji Vašich ratolestí.

Průzkumnický klub Zvídálka a Dobrušky pro nadané

Každé sudé úterý 13:00 - 14:00 hod.

VÍCE INFORMACÍ

keramika

PONDĚLÍ - HVĚZDIČKA 12:30 - 13:30 hod.

ÚTERÝ - DUHA 12:30 - 13:30 hod.                                                                                                                                                                                          STŘEDA- MĚSÍČEK 12: 30 - 13: 30 hod.

V naší keramické dílně děti vyrábějí z hlíny nejrůznější výrobky, které po vypálení v naší peci glazují a po vypálení glazur si výrobky odnášejí domů.

Více informací

judo

ČTVRTEK VE TŘÍDĚ MĚSÍČEK:
1. skupina 14:30 - 15:15 hod.  DUHA a HVĚZDIČKA; 2. skupina 15:15 - 16:00 hod. OBLÁČEK a SLUNÍČKO

Judo je moderní, dynamicky se vyvíjející sport, který v posledních letech zaznamenal na celém světě nebývalý rozvoj. Judo pod vedením profesionálního trenéra JUDA pana Dušana Kozy.

Více informací

taneční kroužek

STŘEDA  všechny třídy 14:30 - 15:30 hod. ve třídě Duha v 1. pololetí

Tanečky pod vedením několikanásobné mistryně ČR v latinskoamerických tancích paní Lenky Davídkové.

Taneční kroužek je určen všem dětem, které rády tančí a chtějí se pravidelně hýbat. Naším cílem je rozšířit základnu D-Dance KST Hlučín, kdy v kroužcích hledáme nové talenty pro taneční sport. 

Více informací

Šachy

Na třídách Obláček, Sluníčko a Hvězdička se děti budou seznamovat s jednotlivými šachovými figurkami a jejich tahy, budou se učit základní postavení a postupně hrát šachovou hru, na předškolních třídách Duha a Hvězdička na tyto šachové znalosti děti navážou a budou si je pravidelně prohlubovat.

Více informací

Polytechnický kroužek - Malý technik

Na třídě Duha a Hvězdička s předškoláky 1x týdně od 12:30- 13: 30 hodin.

Více informací

 Šroubci - 5 lekcí

Zatím nevíme budou-li i v tomto školním roce. Budeme vás informovat.

Chyba 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje, pravděpodobně byla smazána nebo přesunuta. Pokud si myslíte, že by stránka měla existovat, kontaktujte prosím jejího webmastera na emajlu: info.mshornicka@seznam.cz a napište mu, odkud jste se na tuto stránku dostali.