Nadstandartní aktivity
V naší mateřské škole je pro děti připravena celá řada nadstandartních aktivit, které napomáhají ke komplexnímu rozvoji Vašich ratolestí.

Průzkumnický klub Zvídálka a Dobrušky pro nadané

Každé sudé pondělí se třídou Duha a Obláček, každé sudé úterý se třídou Hvězdička od 13:00 - 14:00 hod.

VÍCE INFORMACÍ

keramika

PONDĚLÍ - HVĚZDIČKA 12:30 - 13:30 hod.
ÚTERÝ - DUHA 12:30 - 13:30 hod.                                                                        STŘEDA - DUHA A MĚSÍČEK 12: 30 - 13: 30 hod.

V naší keramické dílně děti vyrábějí z hlíny nejrůznější výrobky, které po vypálení v naší peci glazují a po vypálení glazur si výrobky odnášejí domů.

Více informací

judo

ČTVRTEK VE TŘÍDĚ MĚSÍČEK:
1. skupina 14:30 - 15:15 hod. SLUNÍČKO a HVĚZDIČKA; 2. skupina 15:15 - 16:00 hod. OBLÁČEK a DUHA

Judo je moderní, dynamicky se vyvíjející sport, který v posledních letech zaznamenal na celém světě nebývalý rozvoj. Judo pod vedením profesionálního trenéra JUDA pana Dušana Kozy.

Více informací

taneční kroužek

STŘEDA  všechny třídy 14:30 - 15:30 hod. ve třídě Duha 

Tanečky pod vedením několikanásobné mistryně ČR v latinskoamerických tancích paní Lenky Davídkové.

Taneční kroužek je určen všem dětem, které rády tančí a chtějí se pravidelně hýbat. Naším cílem je rozšířit základnu D-Dance KST Hlučín, kdy v kroužcích hledáme nové talenty pro taneční sport. 

Více informací

Šachy

Na třídách Obláček a Sluníčko a Měsíček se děti budou seznamovat s jednotlivými šachovými figurkami a jejich tahy, budou se učit základní postavení a postupně hrát šachovou hru, na předškolních třídách Duha a Hvězdička na tyto šachové znalosti děti navážou a budou si je pravidelně prohlubovat.

Více informací

Polytechnický kroužek - Malý technik

Na třídě Duha a Hvězdička s předškoláky 1x týdně od 12:30- 13: 30 hodin.

Více informací

Malý řemeslník

V letošním školním roce 2023/24 probíhá od září projekt MO Malý řemeslník za účasti DOV. 24 dětí je zahrnuto do tohoto již osvědčeného projektu po dobu 5 týdnů.

Chyba 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje, pravděpodobně byla smazána nebo přesunuta. Pokud si myslíte, že by stránka měla existovat, kontaktujte prosím jejího webmastera na emajlu: info.mshornicka@seznam.cz a napište mu, odkud jste se na tuto stránku dostali.