Průzkumnický klub Zvídálka a Dobrušky pro nadané

Průzkumnický klub Zvídálka a Dobrušky je určen pro nadané děti a mimořádně nadané děti. Cílem je vyhledávání, rozvoj a podpora talentu již v předškolním věku. Děti jsou nominovány ze všech tříd MŠ a na společných setkáních prozkoumávají svět nejrůznějšími způsoby více do hloubky. Encyklopedie, mapa, souřadnicová síť, logické hry, to vše je nám blízké, při pokusech si své nápady ověříme a seznámíme se i s digitálními pomocníky - moderními roboty a tablety.

Naše setkání jsou každé sudé úterý od 13:00. Zkoumat začínáme již 5.10. 2021

08. 09.
2021

Nahlédněte do průřezu našich aktivit - lekce Malé digitální univerzity, objevování původu a přenosu signálu, bezpečnost na sítích, osobní údaje a základy programování s robotickými hračkami - myškou, BEE BOT a Ozobot, robot Cubeeto a práce s tabletemcelý článek